NFTb ve Binance NFT, yüksek değerli dijital varlıkların likiditesini artırmak için işbirliği yapıyor

Bu yılın başlarında, Winkelmann’ın ‘İlk 5000 Gün’ü 69 milyon dolara açık artırmayla satıldı. Dünya NFT’lere sahip olmanın değerini anlayıp benimsedikçe kullanıcılar daha fazla likidite erişimi talep ediyor. Böylece sanatçılar yüksek kaliteli NFT’ler üretmek için daha fazla kaynak yatırımı yapıyor.

Daha zengin bir NFT ekosistemi oluşturmak için Binance NFT ve NFTb, Binance Smart Chain’deki NFT meraklılara likidite erişimini iyileştirmek için işbirliği yaptı.

NFT’lerin Likidite Erişimi ve Birlikte Çalışabilirliği

Bir varlık olarak, NFT’ler diğer birçok varlık sınıfına göre birçok avantaj sunar. NFT’ler özgünlük ve sahipliği kanıtlayan blok zincirine bağlı dijitak eserlerdir.

NFT’lerle işlem yapmak hem Binance NFT hem de NFTb’de kolay olsa da, nadir oyun koleksiyonları ve dijital sanat gibi yüksek değerli NFT varlıkları söz konusu olduğunda yeniden satış yapmak önemli bir zorluktur. Likidite eksikliği, BSC ekosisteminde NFT’lerin büyümesi için önemli bir engeldir.

NFTb ve Binance NFT, platformlarında kullanıcıların sahip olduğu NFT’lerin çekilmesine ve yatırılmasına izin veren bir özellik başlatacak. Bu entegrasyon, NFT sahiplerine, NFT’lerini hem NFTB hem de Binance NFT’de kolayca işlem yaparak yüksek değerli varlıklar için daha fazla likiditeye erişme fırsatı sunar.

Binance NFT’nin İş Geliştirme Direktörü David An, “NFT sahiplerinin her iki platformda da NFT’leri serbestçe trade etmelerini sağlamak için geniş bir yüksek kaliteli dijital sanat envanterine sahip olan NFTb ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Launch Kampanyası — Degen Demons

Bu ortaklığa başlangıç olarak her iki platformda da bir dizi özel NFT sunulacak.

NFTb’nin en çok satanı Nael G tarafından yaratılan The Degen Demons, BSC’de yaşayan benzersiz dijital koleksiyonlar olan 20.000 Bad Ass Demons koleksiyonudur.

Degen Demon’unuz, metaversede yalnızca üyelere özel avantajlara erişmenizi sağlar. Bu avantajlar yol haritası aktivasyonu ile kullanıcılar tarafından açılabilir durumda olacaktır.

Bu NFT koleksiyonu yalnızca NFTb ve Binance NFT’de bulunabilir ve her iki platformda da trade edilebilir.

Degen Demons hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Sanatçı Profilleri

Başlangıç için NFTb ve Binance NFT, Binance NFT platformunun Sanatçı profili aracılığıyla NFTb’nin ‘En İyi Sanatçıları’nı sergileyecek. Kullanıcılar, BSC’de NFT’leri mintleyen yetenekli sanatçıları keşfedebilecekler.

NFT’lerin benimsenmesi hızlanmaya devam ederken, NFTb’nin marketindeki eserleri pazarlama desteği sağlayarak sanatçılarını desteklemesinin birçok yolundan sadece biridir.

NFTb’nin COO’su Tommy, “Binance NFT ile olan ortaklık; NFTb’nin Defi kullanma vizyonu sayesinde sanatçıları herhangi bir zincir ve herhangi bir platformda alıcılara ulaşma özgürlüğü ile birlikte güçlendirmeyi sağlıyor.” dedi.

NFTb Writer/Translater